Yestok.pl

Autor

Excel

Podskakująca kuleczka Humor z zeszytów szkolnych...
Linijka 20-centymetrowa ma ponad 20 centymetrów.

WAŻNE! Witryny poszczególnych tematów zbierają, udostępniają i wykorzystują dane w ramach usług reklamowych Google. O polityce prywatności możesz przeczytać tutaj www.google.com/policies/privacy/partners. Yestok.pl instaluje plik cookie związany z obsługą strony i nie zbiera ani nie rejestruje żadnych informacji o użytkowniku strony. Ważność pliku wygasa po dwóch godzinach. W ustawieniach przeglądarki można zakazać akceptowania plików tego typu.
Artykuły tej części serwisu powstały na podstawie programu MS Excel w wersji 2007. Opisane problemy nie zależą od używanej wersji programu. Użytkownicy nowszych wersji (po wersji 2007 pojawiły się bowiem wersje: 2010, 2013, Office 365, 2016) mają do dyspozycji wiele nowszych możliwości. Między poszczególnymi wersjami programu występują jednak różnice, więc warto zapoznać się z tematem „Współdziałanie różnych wersji pakietu MSOffice”.
Ze względu na koszty oprogramowania MSOffice pozostanę, póki co, przy swojej dotychczasowej wersji.Serwis założony dnia 1 stycznia 2012 r.
Wersja z dnia 29 marca 2023 r.