Yestok.pl

Autor

List do serwisu

Podskakująca kuleczka Humor z zeszytów szkolnych...
Gdy wiosną umarła babcia automatycznie powiększył się metraż w mieszkaniu.

WAŻNE! Witryny poszczególnych tematów zbierają, udostępniają i wykorzystują dane w ramach usług reklamowych Google. O polityce prywatności możesz przeczytać tutaj www.google.com/policies/privacy/partners. Yestok.pl instaluje plik cookie związany z obsługą strony i nie zbiera ani nie rejestruje żadnych informacji o użytkowniku strony. Ważność pliku wygasa po dwóch godzinach. W ustawieniach przeglądarki można zakazać akceptowania plików tego typu.Szanowny czytelniku

Za pośrednictwem poniższego formularza możesz wysłać list z pytaniem lub opisem problemu, któremu powinienem – według Ciebie – poświęcić odrębny temat. Jeśli będę potrafił pomóc, odpiszę lub zamieszczę artykuł w odpowiednim dziale. W liście proszę określić program (oraz jego wersję), którego dotyczy problem.
Możesz także zwrócić się o rozwiązanie Twojego indywidualnego problemu. Odpowiedź w tej sprawie będzie przygotowana wyłącznie dla Ciebie i dostępna w części serwisu określonej jako „Korepetycja”. Nie zapomnij podać swojego e-mailowego adresu zwrotnego. Upewnij się, że jest on poprawnie wpisany, gdyż odpowiedź zostanie wysłana właśnie na ten adres.

Oba poniższe pola muszą być wypełnione.


Treść listu


Twój adres e-mail:

Serwis założony dnia 1 stycznia 2012 r.
Wersja z dnia 29 marca 2023 r.